صدای مشتری

صدای مشتری

در شرکت کیمیا پخش فام، هدف ما ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و برتر در حوزه داروهای انسانی، دام، طیور و مکمل های غذایی و دارویی است. برای رسیدن به این هدف، نقش مشتریانمان بسیار مهم و حیاتی است. بازخورد مشتریان از تجربه‌هایشان با ما، علاوه بر ارزش بی‌نهایتی که برایمان دارد، به ما امکان می‌دهد تا در بهبود مستمر خدمات و محصولاتمان قدم برداریم.

اهمیت جمع‌آوری بازخورد شما برایمان در موارد زیر مشخص است:

  • ارتقای کیفیت: بازخورد شما به ما اجازه می‌دهد تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم و بتوانیم در زمینه‌هایی که نیاز به بهبود دارند، تغییرات لازم را ایجاد کنیم. این باعث می‌شود تا محصولات و خدمات ما همیشه با کیفیت بهتری ارائه شود.
  • ارتقای رضایتمندی: بازخورد شما به ما این امکان را می‌دهد که نیازها و ترجیحات شما را بهتر درک کنیم. با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، ما قادر خواهیم بود تا خدمات و محصولات خود را به گونه‌ای ارائه دهیم که بیشترین رضایت و خوشنودی شما را به دنبال داشته باشد.
  • ایجاد ارتباط: بازخورد شما ارتباط مستقیمی بین ما و شما را ایجاد می‌کند و ارتباط فرصتی است تا نیازها و انتظارات شما را بشناسیم و با شناخت بهتر، به شما خدمات بهتری ارائه دهیم.
  • افزایش بهره‌وری: بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا عیب‌ها و مشکلات را در فرآیندها و سیستم‌های خود شناسایی کنیم و آنها را بهبود بخشیم. این باعث می‌شود تا بهره‌وری شرکت و اثربخشی فعالیت‌هایمان افزایش یابد.
  • ارائه بهترین تجربه: بازخورد شما به ما امکان می‌دهد تا تجربه خرید و همکاری با ما را بهبود بخشیم. ما می‌خواهیم تا تمامی مشتریانمان را با تجربه‌ای مثبت و بی‌نظیر همراه کنیم.

در نهایت، هدف ما در جمع‌آوری بازخورد شما، ایجاد یک ارتباط قویتر و مؤثرتر با شماست. اعتقاد داریم که شما به عنوان مشتریان عزیزمان با نظرات و پیشنهاداتتان می‌توانید ما را در بهبود مستمر یاری دهید و ما با همکاری شما می‌توانیم به اهدافمان نزدیک‌تر شویم.

فرم نظرسنجی​

بازخورد شما برای ما ارزشمند است!

با تشکر از شما برای انتخاب کیمیا پخش فام. ما به دنبال بهبود روز به روز خدمات و محصولاتمان هستیم و نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است. لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادات خود یاری نمائید.

ما متعهدیم که تمام نظرات و پیشنهادات شما را با دقت مورد بررسی قرار داده و به آنها پاسخ دهیم. بازخورد شما بهبود مستمر ما را تضمین می‌کند و ما تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع انجام خواهیم داد.

ضمناً، هرگونه اطلاعات شخصی شما به صورت محرمانه تلقی و حفظ خواهد شد.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم محصولات شما را سفارش دهم؟
Ac non ac hac ullamcorper rhoncus velit maecenas convallis torquent elit accumsan eu est pulvinar pretium congue a vestibulum suspendisse scelerisque condimentum parturient quam.Aliquet faucibus condimentum amet nam a nascetur suspendisse habitant a mollis senectus suscipit a vestibulum primis molestie parturient aptent nisi aenean.A scelerisque quam consectetur condimentum risus lobortis cum dignissim mi fusce primis rhoncus a rhoncus bibendum parturient condimentum odio a justo a et mollis pulvinar venenatis metus sodales elementum.Parturient ullamcorper natoque mi sagittis a nibh nisi a suspendisse a.
آیا شما ارسال محصولات را به سراسر کشور انجام می‌دهید؟

بله کلیه محصولات از طریق شعب و نمایندگی‌های شرکت کیمیا پخش فام در سراسر کشور قابل دریافت می‌باشد. (مراکز پخش شرکت)

چگونه می‌توانم با شما تماس بگیرم یا پشتیبانی فنی دریافت کنم؟

جهت تماس با ما کلید کنید.