چند کلمه درباره ما

ما کاری را که انجام می دهیم دوست داریم

ما و مشتریانمان جزو یک خانواده ایم وبر این باور هستیم که زندگی سالم و با کیفیت حق تک تک اعضای جامعه است و ما از هیچ تلاشی در توزیع محصول با کیفیت دریغ نخواهیم کرد.

وظیفه اصلی ما

ما به دنبال یک رابطه و همکاری بلندمدت صمیمی و موفق با مشتریان خود هستیم و خدمت به آنها وظیفه اصلی ما است.

شرکت کیمیا پخش فام

شرکت کیمیا پخش فام به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان محصولات دارویی انسانی، دام و طیور با درک صحیح از موقعیت خویش در ابعاد اجتماعی - اقتصادی، نظام سلامت و کیفیت زندگی مردم فعالیت می‌نماید. هدف ما در شرکت کیمیا پخش فام ارتقاء سلامت جامعه و اجرای استراتژی‌های مختلف فروش توزیع و بازاریابی می‌باشد و با بهره گیری از فناوری‌های نوین و تیم مجرب علمی همواره می‌کوشیم تا کلیه نیازهای داخلی کشور در این زمینه را رفع نماییم. ما در تلاشیم، ارتباط مستمر با پزشکان و دامپزشکان و داروخانه‌ها و  گام ارزشمندی در جهت افزایش بهره‌بری در صنعت دارو برداریم. در حال حاضر شرکت کیمیا پخش فام با دارا بودن تیم فروش متشکل از 400 پرسنل عملیاتی و 30 مرکز پخش در استان‌های مختلف ایران پوشش کل بازار را در دست دارد و تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتریان انجام دهد. سابقه مطلوب و خوش نامی شرکت کیمیا پخش فام و توانایی تیم فروش حرفه‌ای موجب شده است که این شرکت بتواند با رعایت اصول انبارداری و استانداردهای GDP و GSP هر محصول جدید را در بازار ایران ارائه نماییم. پخش و توزیع مناسب کالا با کمترین هزینه و کیفیت بازار افتخار این شرکت می‌باشد.تجربه نه تنها در حوزه فروش و توزیع بلکه در زمینه صادرات نیز سبب شده است شرکت کیمیا پخش فام بسته ای کامل از سرویس های خدماتی را به تولید کنندگان صاحبان برندها و عمده فروشان عرضه نماییم. تحویل به موقع کالا به مشتریان در امر فروش و خدمت رسانی نقش موثری دارد. این شرکت همواره با بهره گیری از نظر متخصصان و به روزرسانی اطلاعات خود همچنان به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات دارویی دام و طیور آماده ارائه خدمت به مشتریان خود در سراسر کشور خواهد بود. شرکت کیمیا پخش فام به عنوان بزرگترین مرکز پخش تخصصی - سراسری کشور با دارا بودن سبدی بیش از 350 قلم داروی دامی و طیور و 35 قلم داروی انسانی از تولیدات شرکت داروسازی کیمیافام، شیمی دارویی آفاق، محصولات ضدعفونی نانوسیل و محصولات شرکت سادات مهان اقدام به توزیع دارو از طریق 30 مرکز پخش استانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید.
aboutus 2 V 1
مهندس شاهرودی

پیام مدیر عامل

به سایت پخش سراسری کیمیا پخش فام خوش آمدید. ما بسیار خرسندیم که با حمایت‌های شما، همکاران و مشتریان محترم، توانسته‌ایم در این 20 سال به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم و به پاس همیاری شما، موفق به کسب افتخارات متعدد شده‌ایم، از جمله تبدیل شدن به بزرگترین پخش توزیع دارو، به ویژه داروهای دامپزشکی. هدف ما تامین و توزیع محصولات با کیفیت و ارائه خدمات عالی می‌باشد. عملکرد ما در این دو دهه باعث شده نسبت به شرکت‌های دیگر متمایز شویم و بیشترین حد رضایتمندی مشتریان را کسب کنیم. این افتخارات نصیب ما نمی‌شد مگر با حمایت‌های شما و تیم مجرب و متعهد شرکت کیمیاپخش فام و احترام که موجب رضایتمندی مشتریان محترم شده است. این ارزش‌ها همواره راهنمای ما در هر تصمیم بوده و خواهد بود.

ما به ارتباط با مشتریانمان بسیار اهمیت می‌دهیم و به دنبال برقراری رابطه‌ای مستدام و مثبت با آنها هستیم و اعتقاد داریم که برد و پیروزی مشتریانمان باعث برد و پیروزی ما می‌شود و همیشه گوش شنوا نسبت به نظرات، پیشنهادات و انتقادات خواهیم بود. با ارزیابی دقیق این بازخوردها، قصد داریم در ارتقای خدماتمان مثل همیشه پیشرو باشیم.

در پایان، از اعتماد، همکاری و همیاری شما در تمام این سال‌ها سپاسگزارم. آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه همکاران متعهد و دلسوزم که موجبات این رشد و ارتقا را فراهم کرده‌اند را دارم.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت

محمد مهدی شاهرودی

مدیر عامل شرکت کیمیا پخش فام

ماموریت شرکت

هدف ما در شرکت کیمیا پخش فام ارتقاء سلامت دام و طیور و اجرای استراتژی‌های مختلف فروش توزیع و بازاریابی می‌باشد و با بهره گیری از فناوری‌های نوین و تیم مجرب علمی دامپزشکی همواره می‌کوشیم تا کلیه نیازهای داخلی کشور در این زمینه را رفع نماییم.

چشم انداز شرکت

 • مهندسی هزینه های عملیاتی در سازمان
 • افزایش رضایت مندی مشتریان
 • افزایش اثر بخشی شکایات مشتری
 • افزایش فروش به بازارهای جدید
 • توسعه سیستم های اطلاعاتی یکپارچه
 • توسعه شایستگی منابع انسانی
 • افزایش درآمد عملیاتی در بازارهای فعلی
 • رشد درآمد از منبع محصولات جدید اضافه شده به سبد کالاهای پخش
 • ارتباط فعالانه و مستمر با کارفرمایان
 • برنامه ریزی تامین جامع و اثر بخش
 • کنترل کیفیت اثر بخش
 • انبارش امن و ایمن
 • توزیع به موقع و کامل
 • فروش بر اساس تارگت مصوب
 • بازاریابی اثر بخش
 • تامین به موقع و کامل
 • تحقیقات بازار اثر بخش
 • ارزیابی عملکرد بهبود و برنامه ریزی استراتژیک

ارزش های شرکت

values 1 V 2

مسئولیت اجتماعی شرکت

مسئولیت اجتماعی سازمان (Corporate Social Responsibility) مسئولیتی است که شرکت در قبال جامعه، افراد و محیطی که در آن فعالیت دارد، بر عهده دارد. این مسئولیت فراتر از ملاحظات اقتصادی بوده و در تعریفی ملموس‌تر به فعالیت‌هایی در جهت استفاده بهینه از منابع طبیعی، منفعت اجتماعی، بهبود شرایط زندگی و سلامتی گفته می‌شود.

شرکت کیمیا پخش فام، با سال‌ها تجربه‌ی موفق در صنعت پخش و توزیع دارو و با در نظر گرفتن سیستم‌های علمی در حوزه‌ی فروش در سال 1381 تأسیس شده است. این شرکت با نگاه دقیق و اصولی به سیستم‌های مدیریت کیفیت و اجرا، سازوکاری موفق و نظام‌مند را پایه‌ریزی و ظرف مدت کوتاهی توانسته است نیروی انسانی، تجهیزات و وسعت انبار خود را به پشتوانه برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و استراتژی علمی چندین برابر کند. کیمیا پخش فام با تجزیه تحلیل بازار و بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای احتمالی، کارکنان و کارفرمایان را به سمت مسیر درست راهنمایی کرده تا بتواند، محصولات مطلوب و با کیفیت را با روشی صحیح به مصرف‌کننده برساند. این شرکت در این مسیر همواره به ابعاد اصلی مسئولیت‌های اجتماعی سازمان پایبند بوده و در تمام تصمیم‌گیری‌های خود این اصول را رعایت کرده است.

شرکت کیمیا پخش فام در راستای پایبندی به مسئولیت های اجتماعی در حیطه مربوط به صنعت خود، تلاش می‌کند تا حفاظت از طبیعت و سلامت انسان‌ها را سرلوحه امور خود قرار دهد. به همین منظور این شرکت پیش از واردکردن هر محصول به سبد پخش خود، ابتدا با انجام تحقیقات گسترده در مورد نحوه‌ی تهیه، مواد اولیه، مخاطبان هدف و بسته‌بندی محصولات نسبت به سلامت بودن آن‌ها و عدم تأثیر منفی بر محیط‌زیست و سلامت انسان اطمینان حاصل می‌کند.

رفتار مسئولانه و متعهدانه در تمامی بخش‌های جامعه از تولید تا مصرف می‌تواند نقشی کلیدی در پیشگیری از بروز بیماری‌ها و اختلالات مختلف داشته باشد. لذا با برخورداری از انتخاب‌های هوشمندانهٔ این‌چنینی از سوی شرکت‌های بزرگ و افراد ذینفع می‌توان جامعه‌ای سالم‌تر و شاداب‌تر داشته و فرهنگ زندگی سالم را در جامعه نهادینه کرد. امید است از طریق این مهم گامی برای پیشرفت کشور برداشته شود.

چند نمونه از ارزش‌های سازمانی شرکت‌های معروف:

 • سریع حرکت کن. جسور باش. خودت باش. – فیس بوک
 • ما می‌خواهیم با تامین‌کنندگان، نمایندگان، توزیع‌کنندگان و سایر شرکای کسب و کار که ارزش‌هایی مشابه ارزش‌های ما دارند و همان استانداردهای ما را رعایت می‌کنند کار کنیم. – Unilever
 • ارزش‌های ما فرهنگ سازمانمان را شکل می‌دهند و شخصیت شرکت ما را مشخص می‌کنند. – Accenture
 • پیشرو با ارزش‌های مترقی در سراسر کسب و کار ما – Ben & Jerry’s
 • شما مسائل را کمی متفاوت می‌بینید. ما هم همین‌طور. – آیکیا

مجوزها و گواهینامه های شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

افتخارات و دستاوردهای شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

درباره برند نانوسیل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

درباره برند کمیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تامین کنندگان

MAHAN

ما از هر جنبه ای با برنامه ریزی کار می کنیم

1381
سال تاسیس
30
مشتریان
3
همکاران ما
500000
فروش
315
کارمندان
304
محصولات
 • راستگویی
 • جسارت
 • انصاف
 • امانت‌داری
 • مسئولیت‌پذیری
 • یادگیری
 • اشتیاق
 • تعادل
 • سرگرمی
 • نظم و انضباط
 • فروتنی
 • مالکیت
 • نتیجه‌گرایی
 • بهبود مداوم
 • رهبری
 • کار و تلاش
 • تنوع
 • توسعه کارمندان
 • اشتیاق
 • تعادل
 • سرگرمی
 • نظم و انضباط
 • فروتنی
 • مالکیت
 • نوآوری
 • کیفیت بالا
 • کار گروهی
 • سادگی
 • همکاری و مشارکت
 • آرمان‌گرایی