شرکت شیمی دارویی آفاق

شرکت داروسازی کیمیافام

معرفی شرکت شیمی دارویی آفاق

شرکت شیمی دارویی آفاق یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید کننده داروهای دام و طیور کشور است که فعالیت خود را از سال 1360 در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج آغاز نمود. کارخانه داروسازی آفاق با داشتن 2500 متر مربع سالن های تولید و آزمایشگاه، در سال 1390 به گروه کیمیافام پیوست و در بدو امر با شرایط GMP بهسازی و بازسازی گردید.

این شرکت به منظور کامل کردن سبد دارویی خود و قرارگرفتن در جایگاه مناسب از نظر کمیت تولیدات و تولید محصولات با کیفیت و مورد رضایت مصرف کنندگان و دامپزشکان، با همکاری و بهره گیری از تجارب گروه‌های علمی و فنی کیمیافام، در زمینه‌های مختلف از جمله بهبود فرمولاسیون و خطوط تولید، اقدام به تجهیز کامل کارخانه و بهینه سازی فرایند تولید نمود.

در راستای توسعه و گسترش شرکت آفاق و با برنامه ریزی‌های مدیریتی انجام شده، پروژه تولید انواع داروهای تزریقی در این شرکت در دست اقدام می باشد. با تکمیل این پروژه 2400 متر مربع به فضاهای تولیدی شرکت آفاق افزوده خواهد گردید.

محصولات شرکت شیمی دارویی آفاق توسط شرکت کیمیا پخش فام به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پخش سراسری داروهای دامپزشکی با داشتن دفاتر نمایندگی و انبارهای مجهز و مستقل در سطح کشور توزیع و در دسترس تولید کنندگان دام و طیور قرار می‌گیرد.

دارونامه شرکت شیمی دارویی آفاق

شرکت شیمی دارویی آفاق به منظور سهولت در دستیابی به اطلاعات دارویی تولید شده توسط این شرکت برای دامپزشک‌ها و کلینیسین‌های محترم، فایل PDF را با عنوان دارونامه ایجاد کرده که شما می‌توانید از طریق این دکمه فایل را دانلود و استفاده نمایید.